Doprava ZDARMA  při objednávce nad 1000,- Kč

Vincentka léčivá minerální voda 700ml sklo

 • EAN 8594027250026
   
 • Dostupnost:skladem
   
 • Cena:27,00 Kč
   
 •  ks 
   
  Vincentka léčivá minerální voda 700ml sklo
   
   

  Popis produktu

  Vincentka je minerální voda z přírodního léčivého zdroje. Umožňuje rozpouštět hleny v dýchacích cestách, žaludku a střevech. Je doporučována k pitným a inhalačním kúrám při onemocnění cest dýchacích, hlasivek, při chorobách látkové výměny, vředové choroby žaludku, dvanácterníku a jejich pooperačních stavech, cukrovce, chronickém zánětu slinivky. Je vhodná i pro prevenci zubního kazu u dětí. Pít ji můžete i ve větším množství, nevyvolává nepříjemnosti v zažívacím traktu a nepůsobí nepříjemně na sliznicích dýchacích cest. 

  Přírodní "všelék"

  Výjimečnost této minerální vody tkví v jejím mnohostranném využití. Skvěle slouží k regeneraci vnitřního prostředí po velkých ztrátách potu (po fyzické zátěži, teplotách či pobytu v horkém prostředí); jedním douškem uhradí denní dávku jódu a je skvělou podpůrnou léčbou při řadě onemocnění. Rozpouští hleny v dýchacích cestách, pomáhá při onemocnění hlasivek, žaludku a střev, pozitivně působí také na osoby s cukrovkou, s chorobami látkové výměny a chronickým zánětem slinivky. Doporučuje se také pro prevenci zubního kazu u dětí a je podpůrným prostředkem po alkoholových excesech.

  Dávkování a způsob užití

  Při pitné kúře se doporučuje podávat 2x denně při dávce cca 2,5-3,5 dcl, nejlépe na lačno před snídaní a před večeří. Účinná pitná kúra má trvat 15 až 20 dnů.
  Vincentka se může pít studená nebo ohřátá.
  Po aplikaci není vhodné půl hodiny pít ani jíst.
  Další způsoby používání jsou kloktání, výplachy nosohltanu či inhalace.

  Složení

  Přípravek obsahuje biogenní prvky jako je lithium, rubidium, cesium, měď, zinek, vanad, chrom, kobalt ve fyziologickém poměrném zastoupení.

  Upozornění

  Není vhodné pro děti do 3 let.
  Není určeno pro osoby se selhávajícími ledvinami.
   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Ostatní produkty v této kategorii

  Doprava ZDARMA  při objednávce nad 1000,- Kč
  © https://www.pureishi.cz/