Vše o Reishi a zdravé kávě

REISHI – NADĚJE SOUČASNÉ MEDICÍNY

Houba Reishi  (latinsky  Ganoderma Lucidum)  nazývaná také Lingzhi je nadějí pro současnou medicínu.

Více než dvě tisíciletí je používaná čínskými mediky jako “kouzelná bylina“, pomáhá léčit a předcházet mnoha nemocem.
Ganoderma Lucidum  podporuje léčbu revmatismu, potíží spojených s oslabením imunitního systému (chronický zánět průdušek, plic, chřipka, častá nachlazení), vleklých zánětlivých stavů, potíží v období přechodu a nepravidelné menstruace, nervového napětí, hyperaktivity, spánkových potíží (nespavost, přílišná spavost), srdečních nemocí (arytmie, nemoc věnčitých cév), anemie, cukrovky, nemocí trávicí soustavy, žaludečních a střevních zánětů, vředů, jaterních zánětů, tvrdnutí jater, vysokého krevního tlaku, zvýšeného cholesterolu, bolestí hlavy a závratí, alergií a rekonvalescence po prodělaných nemocech. Protinádorové působení houby Reishi je využíváno v tradiční čínské terapii v asijských zemích, ale také ve Spojených státech a Kanadě.
Používání preparátů s Ganoderma Lucidum  prokázalo pozitivní výsledky v profylaxi a léčbě mnoha novotvarů, jako je nádor mozku, leukemie, rakovina plic, rakovina prsu, rakovina konečníku nebo slinivky. Navíc jsme pozorovali, že houba Reishi neobyčejně účelově pomáhá v jiných terapiích (radioterapie, chemoterapie) a významně snižuje pravděpodobnost výskytu metastáz a snižuje agresivitu rakoviny.
Bylo prokázáno mnoho prospěšných působení Reishi na srdečně-­cévní soustavu. Dokázala se účinnost m. j.   v profylaxi a léčení vysokého krevního tlaku, arytmie, nemocí věnčitých tepen, nemocí nedokrvení srdce. Navíc Reishi přispívá ke snížení úrovně cholesterolu a triglyceridů, a tímto zmenšuje riziko srdečních a mozkových infarktů, kornatění tepen, mozkové mrtvice a jiných nemocí obecného oběhového systému.
Reishi vykazuje vlastnosti imunostimulující a imunomodulující. Tím se rozumí, že urychluje ničení všech patogenů – jako jsou bakterie, viry nebo kvasinky. Usnadňuje také odbourávání škodlivých toxických sloučenin a konečných produktů metabolizmu z organizmu. Protože zvyšuje aktivitu makrofágů, způsobuje uvolnění cytosinů, které zodpovídají za kontrolu zánětlivých procesů a přispívají ke stimulaci funkcí imunologické soustavy.
Ganoderma Lucidum nazývaná také Reishi je příkladem čerpání nových terapeutických možností z tradiční čínské medicíny. Bylo prokázáno, že složky obsažené v této houbě vykazují příznivý vliv na návrat a udržení rovnováhy organizmu, podporování vitálních sil a prodloužení života.
Na rozdíl od syntetických léků a dietních doplňků Reishi normalizuje práci celého organizmu a zajišťuje správnou činnost orgánů, vnitřních soustav a systémů.

Autor: Dr. n. med. Adam Kwieciński

PROČ PÍT DXN KÁVU: 
Na rozdíl od běžné kávy, DXN káva působí zásadotvorně. Navíc z každého šálku získá váš organismus dávku blahodárně působící rostliny Reishi.

Ke kvalitní kávě Arabica, pocházející z Brazílie, se přidá extrakt z Reishi. Tím se vytvoří produkt, který je jedinečný jak chuťově, tak i svým pozitivním účinkem na organizmus díky blahodárnému působení Reishi.

DXN káva neutralizuje v organizmu nahromaděnou kyselost, zabraňuje pálení žáhy. Při jejím pravidelném a výlučném užívání (pokud si chcete ověřit její skutečný účinek, nepijte jiný druh kávy!) si můžete upravit krevní tlak. Mohou ji pít i lidé, kteří mají problémy s vysokým krevním tlakem.

Reishi (nazývaná lesklokorka lesklá, latinsky Ganoderma Lucidum, čínsky Lingzhi) obsahuje téměř 200 pro náš organizmus důležitých, výživných látek. Nejdůležitější z nich je organické germanium, které v přírodě patří mezi nejléčivější účinné látky. Reishi zlepšuje všeobecný stav organizmu.

Na burze je káva 90 miliardový průmysl, ale důležité je, že až 70% lidí pije 3-5 šálků kávy denně.

Přečtěte si prosím pár důvodů, proč byste měli zvážit začít pít "Zdravou kávu" (DXN Lingzhi Coffee obsahuje jen 0,06 mg kofeinu na šálek, což je dokonce méně než v kávě bez kofeinu, a zároveň dodává stejnou energii, ale bez zdravotních rizik)

Zdravotní problémy vztahující se na nadměrnou spotřebu kofeinu 

1) kardiovaskulární problémy
Kofein zvyšuje činnost srdce, krevní tlak a může přispět k rozvoji srdečních onemocnění. Kofein je také spojován s cévními křečemi.
2) stres
Kofein stimuluje vyměšování stresových hormonů, které mohou produkovat zvýšenou hladinu úzkosti, podrážděnosti, svalového napětí a bolesti, poruchy trávení, nespavost, snižování imunity.
3) emocionální výkyvy
Úzkost a podrážděnost jsou známkou změny nálady, stejně jako deprese a poruchy vnímání, které souvisí se spotřebou kofeinu. Kofein snižuje průtok krve do mozku až o 30% a působí negativně na paměť a mentální výkonnost.
4) kolísání hladiny cukru v krvi
Diabetici a hypoglykemici by vůbec neměli užívat kofein, protože stimuluje nárůst cukru v krvi, po kterém následuje nadměrná produkce inzulínu. Jestliže se snažíte zhubnout, tato "horská dráha" vám vlastně váhu zvýší, protože inzulín vydává rozkaz tělu, aby shromažďoval nadbytek cukru a tuku.
5) gastrointestinální problémy
Po vypití kávy má mnoho lidí palčivý pocit v žaludku, protože kofein podporuje vyměšování kyseliny solné vedoucí ke zvýšenému riziku vzniku vředů. Káva snižuje tlak chlopně mezi jícnem a žaludkem, takže kyselost v žaludku směřuje do jícnu a vyvolává pálení žáhy, kvůli kterému následně vznikají žaludečné problémy.
6) výživová nedostatečnost
Kofein zabraňuje absorbování některých živin (jako vápník, hořčík, draslík, železo a stopy dalších minerálů) a způsobuje nadměrné močení.
7) mužské zdravotní potíže
Kofein dráždí močový trakt a zhoršuje symptomy spojené s častým močením (vinou je zvětšená prostata).
8) ženské zdravotní potíže
Fibrocystické onemocnění prsou, PMS, osteoporóza, neplodnost, nízká porodní váha novorozenců, menopauza - jsou jen výčtem nemocí spojených s konzumací kofeinu. Ženy užívající hormonální antikoncepci jsou vystaveny riziku, protože mají sníženou schopnost kofein vylučovat.
9) stárnutí
Kofein dehydratuje tělo a napomáhá stárnutí kůže a ledvin. Dalším projevem je snížená schopnost jater vyměšovat toxiny.
10) vysílené nadledvinky
Kofein stimuluje centrální nervový systém. Pokud můžete klidně vypít 3 šálky espressa a jdete klidně spát, tak vězte, že se vaše nadledvinky vzdaly funkčnosti. Jste méně odolní stresu a více náchylní k zdravotním rizikům.

DXN produkty zahrnují ganodermu ("zázračnou královnu rostlin"), která je mocnější než ženšen, pomáhá zajišťovat potřebné vitamíny a minerály, dodává více energie a síly, zvyšuje mozkovou činnost, omlazuje, posiluje orgány kvůli detoxikaci, posiluje imunitní systém, odkyseluje, snižuje cholesterol, dle potřeby těla zvyšuje či snižuje krevní tlak, brání srážení krve, řeší skryté záněty, zabraňuje pálení žáhy, zlepšuje slabou fyzickou kondici, obsažené germanium je známé pro svou antitumorovou aktivitu a jako analgetikum, dále obsahuje ganoderan, což je tzv „vitamín budoucnosti" - produkuje enzymy, které brání vzniku a růstu nádorových buněk a snižuje riziko srdečního infarktu. Dle současných výzkumů je tato houba nadějí současné medicíny.

DXN je největším světovým výrobcem kávy s Reishi. Ve více než 150 zemích světa se prodávají její výrobky, má více než 6 milióny stálých zákazníků, kteří denně používají DXN produkty.

JAK PRACUJE REISHI:

Při užívání REISHI probíhají v těle silné aktivity, které jsou časově vymezeny a dají se shrnout do pěti etap:

SNÍMÁNÍ – SCANOVÁNÍ TĚLA ( 1 – 30 dnů)
REISHI pomáhá objevovat skryté choroby a toxiny v těle a vede k regulaci tělesných funkcí – objevují se reakce těla, které pomáhají odkrýt oblasti zasažené chorobami.
DETOXIKACE ( 1 – 30 týdnů )
REISHI je známá jako „Královna detoxikátorů“ pro svou sílu odstraňovat nadbytečnou kyselinu močovou, kyselinu mléčnou, nadbytečný cholesterol, zásoby tuků, odumřelé tkáně a nahromaděné toxiny. Toxiny jsou vylučované přes moč, stolici, pot, kůži, hlen.
REGULACE ( 1 – 12 měsíců )
Během obnovovacího procesu a regulace veškerých systému těla jsou pozorovány určité reakce. Jsou-li hodně silné, snížit dávkování.
VÝSTAVBA ( 6 – 24 měsíců )
REISHI pokračuje v opravě postižených částí těla, posiluje imunitní systém k větší odolnosti proti chorobám, dodává hlavní prvky a vitamíny k urychlení uzdravovacího procesu.
OMLAZOVÁNÍ ( 1 – 3 roky )
Konečný cíl konzumace REISHI je udržovat tělesné funkce v optimální činnosti a navrátit organismu mladistvý vzhled, celkově omladit organismus.

Kategorie neobsahuje žádnou podkategorii ani produkt.

© https://www.pureishi.cz/