Dárkový poukaz Housebrand - 500 Kč

 • Dostupnost:skladem
   
 • Cena:549,00 Kč
   
 •  ks 
   
  Dárkový poukaz Housebrand - 500 Kč
   
   

  Nic neusnadní výběr vhodného dárku tak, jak volba dárkové karty Vaší oblíbené značky. Potěšte svou rodinu nebo známé nebo dejte ostatním vědět, že byste si kartu přáli Vy.

   INFORMACE O DÁRKOVÉ KARTĚ
  - Doba platnosti dárkové karty je 12 měsíců ode dne její aktivace.
  - Dárková karta slouží jako elektronický voucher platný po aktivaci na prodejně a nejedná se o platební kartu či jiný platební prostředek.
  - Dárková karta může být použita výlučně na prodejnách House na území České republiky.
  - Vydavatel se zavazuje poskytnout zákazníkovi dárkovou kartu House (s libovolným počtem bodů), pokud zákazník zaplatí vydavateli částku ve výši hodnoty uvedené na dárkové kartě House.Hodnota dárkové karty House se rovná počtu bodů na kartě, kdy 1 bod je roven 1,- Kč.
  - V okamžiku, kdy zákazník nakoupí zboží House za použití dárkové karty House, počet bodů na jeho dárkové kartě se sníží o stejnou hodnotu, jako je cena zakoupeného zboží House v Kč.
  - Pokud je cena zboží House nižší než výše bodů na dárkové kartě, nevyčerpané body na dárkové kartě House zůstávají k dalšímu užití.
  - V případě, kdy je cena zakoupeného zboží vyšší než počet bodů na dárkové kartě, je zákazník povinen zaplatit tento rozdíl penězi hotově nebo platební kartou nebo je oprávněn zaplatit tento rozdíl pomocí jiné dárkové karty House.
  - Po převzetí dárkové karty House zákazníkem nenese vydavatel žádnou odpovědnost za ztrátu, zneužití či odcizení dárkové karty House.
  - V případě nefunkčnosti dárkové karty nezaviněné zákazníkem bude zákazníkovi zdarma vydána karta nová. Za tímto účelem je možné navštívit jakoukoliv prodejnu House na území České republiky a předat na pokladně nefunkční dárkovou kartu. Nová dárková karta bude potom vystavena nejdéle do 14 dnů.
  - Po uplynutí doby platnosti dárkové karty House nemá zákazník právo žádat jakékoliv peněžní plnění po vydavateli, a to ani v případě, že body na dárkové kartě House zůstaly nevyčerpány.
  - Zákazník v okamžiku nákupu dárkové karty House prohlašuje, že se seznámil s podmínkami užití dárkové karty House a zavazuje se tyto podmínky dodržovat.
  - Pořadatel si vyhrazuje právo změnit tyto podmínky kdykoliv bez udání důvodů.

  * 49,- Kč je příplatek za zprostředkování, aktivaci na pokladně a doručení na Vámi zvolenou adresu .

   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   

  Ostatní produkty v této kategorii

  © https://www.pureishi.cz/