Doprava ZDARMA  při objednávce nad 1000,- Kč

ZRUŠENO!!!Cizrna marocká sterilovaná 560 g BIO EDEN

 • Výrobce: Eden 
   
 • Kód produktu:DCO1000101
   
 • EAN 4005047116147
   
 • Dostupnost:Na dotaz
   
 • Cena:109,00 Kč
   
 •  
  Vyprodáno
  ZRUŠENO!!!Cizrna marocká sterilovaná 560 g BIO EDEN
   
   

  Směs cizrny, rajčatového protlaku, červené papriky, cibule a koření je vhodná jako rychlý oběd. Uvařte si k ní rýži, kuskus, bulgur nebo třeba quinou a vychutnejte si tento veganský pokrm. Produkt neobsahuje lepek a je vhodný pro celiaky. Všechny suroviny pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.

  Římský hrách se získává z rostliny s názvem cizrna beraní. Domestikována byla před 7000 lety v oblasti kolem Turecka a Sýrie. Dnes se převážně pěstuje a používá v Indii. Plodem rostliny je lusk s až deseti kulovitými semeny nažloutlé barvy. Je to třetí nejrozšířenější luštěnina na světě hned po hrachu setém a fazolu obecném.

  Produkty německé značky EDEN jsou vyráběny ze zeleniny pěstované v Německu, společnost se tak snaží snížit emise při dopravě surovin. Nákupem u německých zemědělců chtějí také podporovat místní zemědělství. Již přes 100 let se firma věnuje výrobě vegetariánských produktů s důrazem na zdravou výživu.

  Tento produkt ocení především spotřebitelé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení.

   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *
  Doprava ZDARMA  při objednávce nad 1000,- Kč
  © https://www.pureishi.cz/