Doprava ZDARMA  při objednávce nad 1000,- Kč

Pohanková sekaná 250 g BIO BIOLINIE

 • Výrobce: Pro-bio 
   
 • Kód produktu:IJ10000101
   
 • EAN 8594008917061
   
 • Dostupnost:Na dotaz
   
 • Cena:76,00 Kč
   
 •  
  Vyprodáno
  Pohanková sekaná 250 g BIO BIOLINIE
   
   

  Pohanka loupaná lámanka jsou pohankové kroupy nalámané na menší kousky.
  V Dobrotách podzim 2015 jsme zpracovali rozsáhlé téma o pohance. Dozvíte se zde i informace o rutinu – kolik ho pohanka obsahuje, v jaké části pohanky ho je nejvíce a v čem je rutin prospěšný.

  Pohanka se k nám dostala ve 12. století z jižních svahů Himálaje. Svůj český název získala díky pohanským nájezdníkům, kteří ji do Evropy rozšířili. Pohanka se spolu s quinoou a amarantem zařazuje mezi pseudoobilniny – v lidské výživě mají stejné použití jako obiloviny, ale botanicky patří do jiných skupin. Všechny pseudoobiloviny jsou přirozeně bezlepkové.

  Firma PRO-BIO, s r. o. je první český výrobce a významný dodavatel širokého sortimentu kvalitních biopotravin. Společnost se snaží vrátit do českých kuchyní zapomenuté tradiční plodiny jako je pohanka, jáhly, ječmen nebo špalda. Polotovary BIOLINIE vycházejí ze starých osvědčených receptů. Při jejich přípravě je kladen důraz na zachování vysoké nutriční hodnoty. Směsi neobsahují žádná umělá dochucovadla ani aromata a jsou ze surovin v biokvalitě. PRO-BIO také provozuje vlastní moderní mlýn s ohledem na ekologické zemědělství.

  Tento produkt ocení především spotřebitelé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení.

  Zajímá vás více o ekologickém zemědělství? Přečtěte si články v našem bioseriálu.

   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *
  Doprava ZDARMA  při objednávce nad 1000,- Kč
  © https://www.pureishi.cz/