Doprava ZDARMA  při objednávce nad 1000,- Kč

DXN Morinzhi 285ml

  DXN Morinzhi 285ml
   
   

  Šťáva z plodů noni DXN komplexně podporuje správnou činnost našeho organismu. Posiluje tělo před stresem i civilizačními chorobami, harmonizuje nervový i hormonální systém a tělo detoxikuje. Zlepšuje paměť a koncentraci, posiluje výkonnost těla. Noni šťáva je doplněna ovocnou šťávu, která dodává nápoji příjemnou chuť.

  Šťáva z exotických plodů noni je doslova plná vitaminů, minerálních látek, aminokyselin a enzymů. Kromě toho v plodech najdeme vzácné látky dacanthal, stigmasteryl a proxeronin, které podporují regeneraci organismu zevnitř. Díky tomuto bohatému složení je noni vlastně takovým univerzálním lékem na většinu civilizačních chorob, problémů i oslabenou imunitu. Studie ukazují, že noni urychluje léčbu virových infekcí, harmonizuje hormonální systém a působí pozitivně i na psychickou vyrovnanost.

  Noni uklidňuje rozbouřené zažívání, zlepšuje zdravou chuť k jídlu a mírní nechutenství. Pomáhá léčit žaludeční vředy a podporuje jejich hojení. Snižuje hladinu špatného cholesterolu v krvi a harmonizuje i vysoký krevní cukr. Noni je vhodné i při diabetes. Podporuje odolnost a sílu imunitního systému a zlepšuje adaptabilitu těla na nové prostředí. Noni dřeň je vhodná pro všechny, kdo se cítí unavení a bez energie, bez nálady a jsou často nemocní.

  Dávkování: Užívejte 1-2x denně 25 mililitrů šťávy s 200 mililitry vody.
  Balení: 285 ml
  Upozornění: Před použitím protřepte. Šťáva není vhodná pro děti do 3 let věku, těhotné a kojící ženy.
  Výrobce: DXN Industries Sdn. Bhd., Malajsie,

   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Ostatní produkty v této kategorii

  Doprava ZDARMA  při objednávce nad 1000,- Kč
  0
  © https://www.pureishi.cz/
  « Předchozí
  Následující »