Doprava ZDARMA  při objednávce nad 1000,- Kč

Penam Fit den Chléb žitno-slunečnicový celozrnný- 250g

 • Dostupnost:skladem
   
 • Cena:19,90 Kč
   
 •  ks 
   
  Penam Fit den Chléb žitno-slunečnicový celozrnný- 250g
   
   

  POPIS PRODUKTU

  Když chcete být FIT, je potřeba kombinovat stravu a pohyb. Bez nich to zkrátka nejde. Sport si vyberte nejlépe ten, který vás bude bavit, a se stravou rádi pomůžeme my.

  Vyzkoušejte třeba náš Celozrnný slunečnicový chléb, který doplní tělu správné živiny a to nejen díky slunečnicovým semínkům a vláknině. Nezapomínejte ani na pravidelnost u stravy i pohybu a úspěch se jistě dostaví.

  O značce

  PENAM, a.s. se sídlem v Brně patří k předním pekárenským a mlynárenským výrobcům ve střední Evropě. V jeho sortimentu najdete pekárenské a mlýnské produkty s tradicí již od roku 1992.

  Kvalita má v Penamu svou mimořádnou prioritu. Četná ocenění a certifikáty z několika oblastí jsou výsledkem snahy všech zaměstnanců společnosti, zárukou pro konečné spotřebitele a důležitým vodítkem pro obchodní partnery.

  Při své práci klade Penam důraz na celý výrobní řetězec, který výrobu pečiva nezbytně provází. Díky tomu může garantovat vysoký stupeň kvality vyráběného pečiva. Neustálé inovace a sledování trendů u nás i v zahraničí motivuje Penam v tom, aby vám přinášel pečivo, které se stane neodmyslitelnou součástí vašeho života.

  Výrobce

  Penam, a.s., Cejl 504/38, 602 00 Brno

  SKLADOVACÍ PODMÍNKY

  Skladujte v suchu při teplotě 5-25°C.

  SLOŽENÍ

  Celozrnný žitný šrot, žitný kvas (pitná voda, celozrnná žitná mouka, celozrnný žitný šrot), pitná voda, slunečnicová semena 8%, sirup z cukrové řepy, jedlá sůl, karamelový sirup, droždí, pšeničná mouka.

  ALERGENY

  LepekAno

  VÝŽIVOVÉ HODNOTY (NA 100G)

  Energetická hodnota921 kJ
  Energetická hodnota219 kcal
  Tuk5 g
  Z toho nasycené mastné kyseliny0.8 g
  Sacharidy34 g
  Z toho cukry3 g
  Vláknina7 g
  Bílkoviny6 g
  Sůl1.3 g
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Ostatní produkty v této kategorii

  Doprava ZDARMA  při objednávce nad 1000,- Kč
  © https://www.pureishi.cz/